Hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın hazin sonu! İşte o anlar

Hayvanat bahçesi bildiğiniz gibi tehlikeli bir yer. Bu gibi yerlerde saçma hareketlerde bulunmamak lazım. Ayrıca haberimizin başında belirtelim. Bu adamın son hali gerçekten de çok korkunç. Görüntüler bazı okurlarımıza fazlasıyla rahatsızlık verebileceğinden dolayı bunları sayfamıza koyamadık. Yine de ben bu görüntüleri görmek istiyorum diyorsanız fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından ulaşabilirsiniz. 

Bildiğiniz üzere hayvanat bahçeleri günde milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Fakat bazı kişiler var ki burada eğlencenin dozunu aşarak canlarını tehlikeye atabiliyor. Her yıl böyle olaylara şahit kalıyoruz. Fakat ABD‘de yaşanan bu son olay gerçekten de korkunç. Peki hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın başına ne geldi? Durumu ne? İşte detaylar.

Hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın hazin sonu! İşte o anlar

ABD‘de yer alan yerel bir hayvanat bahçesinde inanılmaz bir olay meydana gelmiş. 32 yaşında olduğu söylenen John Miller isimli bir adam, geçtiğimiz gün bu havyanat bahçesini ziyarete gitmiş. Fakat eğlencenin dozunu kaçıran adam, aslanların olduğu bölgeye inmeye çalışmış. İndikten sonra da aslanlarla oynamaya başlamış.

Oradaki ziyaretçiler çığlık çığlığa yardım çağırmaya koşarken adam hiç aldırış etmemiş. Oynamaya devam etmiş fakat ardından dişi aslanlar gelmiş. Dişi aslanlar da adama saldırmaya başlayınca ortalık iyice karışmış.

Ardından acil servisler hızlıca gelmiş, ama iş işten geçmiş. Miller‘ın hayatı, inanılmaz bir düşüncesizlik sonucu erken sona ermiş.

Bu olayın korkunç görüntüleri de şimdi sosyal medyada yayılmaya başladı. Görenler gerçekten de olayın çok korkunç olduğunu söylüyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu sebepten dolayı görüntüleri sayfamıza koyamadık. 

Bu olay, vahşi yaşama saygı göstermenin ve hayvanat bahçelerini ziyaret ederken güvenlik kurallarına her zaman uymak gerektiğini hatırlatıcı bir örnek olarak hizmet ediyor. John Miller‘ın başına gelenler, bu kritik kuralları ihmal etmenin ve bakımlarındaki vahşi hayvanları küçümsemenin sonuçlarına dair bir uyarı niteliği taşıyor. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx