Geniş Aile’nin Cevahir’i Ufuk Özkan Boşanma Sonrasında Yeni Sevgilisini Paylaştı!

Sevilen oyuncu ve program sunucusu Ufuk Özkan 17 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandırdı. 2005 yılında nikah masasına oturan çift aslında evliliklerine ikinci bir şansı verse de maalesef ilişkilerine devam edemediler. Bütün bu olaylardan sonra ise Ufuk Özkan Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla yeni aşkını ilan etti.

Sevilen oyuncu Ufuk Özkan başarılı projelerde yer aldı. Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır ve Kalk Gidelim gibi birçok işte rol alan Ufuk Özkan kendine özgü karakter yaratma biçimiyle de takdir gören bir oyuncu.

Aileler Yarışıyor, Ben Bilmem Eşim Bilir gibi programların da sunuculuğunu bir dönem üstlenen Ufuk Özkan bu işte de kendini gösteriyor.

Geçtiğimiz haftalarda hastalığı ile gündeme gelmişti. Bir süredir karaciğer yetmezliği nedeniyle tedavi gören Ufuk Özkan tedavi sonrası taburcu oldu. Son olarak sağlık durumu iyi.

2005 yılında Nazan Günel ile nikah masasına oturan Ufuk Özkan 17 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl sonlandırdı.

Bu evlilikten Eren adında bir erkek çocuğu olan Ufuk Özkan boşanma sürecinde sadece evlerinin ayrıldığını ve hayatında başka hiçbir şeyin değişmediğini söylemişti.

Boşanmanın ardından ise; “Nazan’la fikir ayrılığı yaşadık. Kavgasız, gürültüsüz 17 yıl yaşadık. Her gün görüşüyoruz. Biz sadece evleri ayırdık”. açıklamasında bulunmuştu.

Ufuk Özkan Instagram sayfasından bir paylaşımda bulundu.

Yeni sevgilisini “iyi ki” notuyla paylaşan Ufuk Özkan aşkını bu paylaşımla ilan etti. Çifte mutluluklar diliyoruz!

Sibel Osmanoğlu’nun Instagram paylaşımları ise;

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx