Yıldız Holding, ikinci kez ‘En Gözde Şirketler’ arasında

Her yıl üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından ortalama 250 şirketin farklı kategorilerde değerlendirildiği Realta Danışmanlık ve 3İK Marka İletişimi Ajansı tarafından gerçekleştirilen ‘En Gözde Şirketler’ araştırmasının sonuçları açıklandı.

Bu yıl 76 binin üzerinde öğrenci ve 25 bine yakın genç profesyonelin katılımıyla gerçekleşen yarışmada Yıldız Holding, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Holdingler’ kategorisinde ikinci sırayı aldı.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, gençler tarafından üst üste ikinci kez ‘En Gözde Şirketler’ arasında yer almanın, Holding’in ‘İnsana Yatırım’ vizyonu açısından çok anlamlı bir sonuç olduğunu söyledi.

Yeni yetenekler kazanmaya ve mevcut çalışanların da yetkinliklerini çağın gereklilikleri doğrultusunda güçlendirmeye büyük önem verdiklerini belirten Aydın, “Gençlerin yeteneklerine uygun işlerde çalışmalarını sağlamak, kariyerleri açısından en mutlu olacakları, en başarılı olacakları yere doğru ilerlemelerine destek olmak bizim için öncelikli bir konu. Staj imkanlarından [email protected]ıldızHolding, DATA Job ve JOB IT gibi genç yetenek programlarına, toplumsal katkıdan yeni çalışma modellerine ve yurt dışında çalışma olanaklarına kadar pek çok noktada kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu çalışmalarımızın üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından da takdir edildiğini görmek ve üst üste ikinci kez En Gözde Şirketler arasında yer almak Holdingimiz için bir iftihar vesilesidir.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.