Türkiye Hentbol Federasyonu’na Mercedes-Benz Türk sponsor oldu

Türkiye Hentbol Federasyonu ile  bir otomotiv markası ortasında imzalanan mutabakatla, ulusal grupların resmi ulaşım sponsoru sağlanmış oldu.

Sponsorluk mutabakatının imza merasimine Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, Türkiye Bayan ve Erkek Ulusal Hentbol Ekibi oyuncuları ile sponsor markanın temsilcileri katıldı. 

Mutabakatın taraflara güzel olması temennisinde bulunan Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Lideri Uğur Kılıç, “Türk hentboluna dayanak verilmesinden büyük bir memnunluk duyuyoruz. İdare olarak, Türk hentbolunu Avrupa ve dünyada tepeye taşımak maksadıyla vazifeye geldik. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız yeni sponsorluklarımızın yanında bugün duyurduğumuz ulaşım sponsorluğu muahedesiyle bu yolda sağlam adımlarla ilerliyor ve güç kazanıyoruz. İş birliğimizin uzun yıllar boyunca büyüyerek devam edeceğine inanıyorum. Bayan ve Erkek Ulusal Gruplarımıza sunulan bu çok bedelli katkıda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu sponsorluk mutabakatının hentbolumuz için güzel ve uğurlu olmasını diliyorum” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.