Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 3 dakikada boşandı

2019 yılında Amsterdam’da nikah masasına oturan müzikçi Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 9 ay sonra boşanmışlardı. Ayrılıkları 20 gün süren ikili, barıştıktan sonra 2021 yılında yine evlenmişti.

İkinci sefer evlenen fakat memnunluğu yakalayamayan çift, bugün tek celsede boşandı.

“Boşanırken bir şey hissetmedim”

5 ay evvel meskenlerini ayıran çift, bugün Beykoz Adliyesi’ne gelerek evliliklerini mutabakatlı olarak bitirdi. Boşandıktan sonra adliye önünde Gazete VİP TV muhabirinin sorularını yanıtlayan Akçıl, “Zaten 5 aydır başkayız. Malumun ilanı. Herkes için güzeli olsun. Birinci boşanmada da bu kapıdan çıkmıştık. Bu türlü şeyler olabiliyor. Ayrılık her vakit gerçekleşiyor, söyleyecek bir şey yok. Uzun müddettir başka olduğumuz için ayrılırken ben de çok bir şey hissetmedim. Esasen 5 aydır evli üzere değildik.

“Hikayenin sonu”

Bu süreçte kurtarmak için bir şey yapmadık. Mal paylaşımı konusunda kapalılık kararı var lakin gereken her şey yapılacak. Kırgınlığım yok Burcu çok bedelli bir insan. Çok hoş bir öyküydü ancak her kıssanın sonu olabiliyor. Bundan sonra da görüşmeye devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

“Fazla cesuruz”

Burcu Kıratlı ise ‘Hissizim şu an açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok hazırdık. İki Boşanma, biraz fazla merdiz. Yapacak bir şey yok.’ tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.