Özge Borak’tan Evlilikleriyle İlgili İtiraf: “Sırf Ayıp Olmasın Diye Devam Ettim”

Ünlü oyuncu Özge Borak, Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV’de sunduğu Empati programına konuk oldu. Borak programda özel yaşamına ve aile yaşamına dair açıklamalarda bulundu. Özge Borak, eskiden kendi doğrularını yaşayamadığını belirtti. Eski evilikleriyle ilgili söyledikleri ise sosyal medyada gündem oldu. 

İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Özge Borak Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunuculuğunu yaptığı ‘Empati’ programının bu haftaki konuğu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Özge Borak katıldığı programda geçmişiyle birçok konudan bahsetti. Konukların Ahmet Mümtaz Taylan’ın sorularını cevaplandırdığı programda Borak, yaptığı açıklamalarla geçmiş evlilikleriyle ilgili bazı konularda itiraflarda bulundu.

Özge Borak’ın Ahmet Mümtaz Taylan’ın sorduğu “Sen kendi doğrularına göre yaşıyor musun?” sorusuna verdiği cevap gündem oldu.

Borak bu soruyu ‘Yaşamıyordum. Büyük oranla yaşamıyordum. Neden? Eski evliliklerime de gidebiliriz, doğru yolda olmadığına inandığım bir şeyden daha önce vazgeçebilirdim, ama ayıp olmasın ya şimdi o kadar da adım attık.’ ifadelerini kullanarak cevaplandırdı. 

Özge Borak daha sonra açıklamalarına “Belki de son 8 yıldır kendi doğrularımla yaşıyorum artık, kimseye verecek bir hesabım yok, bu benim hayatım. Kimseye kötülüğüm yok, bu kararı ben verdim diye yaşıyorum hayatı.’ ifadeleriyle devam etti.

Özge Borak ilk evliliğini 2006-2010 yılları arasında Bülent Şakrak’la gerçekleştirmişti. Daha sonra 2012-2014 yılları arasında Ata Demirer ile evliliğini sürdürmüştü.

Geçmiş evlilikleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Borak daha sonra çocukluğuyla ilgili hatırladıklarını da dile getirdi. Aynı zamanda annelikle ilgili bazı konulara da açıklık getirdi. 

Borak ‘Çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi anne olmak, hep çok istedim ama olmadı. Yaşadığım ilişkilere baktığımda, kimseyi suçlamak için de söylemiyorum, o noktada bazı şeylerin yolunda gitmeme ihtimalini öngörüp sırf sadece istiyorum diye çocuk yapmadım.” ifadelerini kullandı.

“Eğer bu saatten sonra olabilirse, onlar gibi ebeveyn olmak isterim.”

Selçuk Borak ile Buket Borak’ın kızı olan Özge Borak, aile yaşantısıyla ilgili bazı soruları da cevaplandırdı. Anne ve baba ilişkilerinden bahsederek kendisinin de tıpkı anne babası gibi olmak istediğini dile getirdi. 

Özge Borak, “İyi ki onların çocuğu olmuşum ve bu hayatta buluşmuşuz. Anneyle babayla arkadaş olunmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bir miktar tabii ki olabilir. Ama, arkadaş başka bir şey. Kavram karmaşasına gider fazlası. Yetişkince arkadaşlıkta iyiyiz ama, anneme söylediğim bir şeyi babamdan, babama söylediğim bir şeyi annemden duymamışımdır, kendi aralarında konuşmazlar. Muhteşemler. Eğer bu saatten sonra olabilirse, onlar gibi ebeveyn olmak isterim.’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir