‘Çeyrek Ali’: TRT’de Ali Babacan’a Gönderme Yapan Sinan Oğan’dan Açıklama Geldi!

Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini açıklayan Sinan Oğan, TRT yayınında ‘Bir seçimlik adayların adını unutuyoruz’ diyen Ali Babacan’a gönderme yaptı.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz günlerde Karar TV’de katıldığı yayında Sinan Oğan’ın adını unutarak ‘Bir seçimlik adayların adını unutuyorum’ ifadelerini kullanmıştı.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

İlk turda Ata İttifakı’nın adayı olarak seçimlere katılıp daha sonra ikinci tur için Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklayan Sinan Oğan da Perşembe akşamı TRT’de bir programa katıldı.

Oğan yayında “Çeyrek katkısı olmadan bir sürü milletvekili alan genel başkanın adı neydi?’ diyerek Ali Babacan’ın adını bilerek unuttu.

Sinan Oğan’ın Ali Babacan’a yaptığı göndermeyi buradan izleyebilirsiniz:

Bu gönderme de bazı AKP’liler tarafından paylaşıldı. Onlardan biri de sık sık yaptığı paylaşımlarla tepkileri üzerine çeken Taha Hüseyin Karagöz’dü. O anları ‘Bu necə revanş almaqdır’ sözleriyle yorumladı.

Daha sonra da Sinan Oğan, AKP’li Taha Hüseyin Karagöz’ün paylaşımını alıntılayarak, “Siyaseti etik değerler üzerinde yapmayı tercih ederim. Ancak hakedene de hakettiği dilden konuşmaktan da geri durmam!” dedi ve #çeyrekali etiketini ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*