Büyükçekmece’deki bayan oturduğu sitede darbedildi

İstanbul Büyükçekmece’de Pınartepe Mahallesi’nde bir sitede yöneticiler tarafından aidat vermediği gerekçesiyle rahatsız edilen İstek Buğur burnundan ve bedeninin çeşitli yerlerinden darbedildi.

Tekraren kere bahis ile ilgili şikayetçi olan Buğur, yönetici olduğunu söylediği şahsın son olaydan sonra hür bırakıldığını tabir etti.

İdareden olduğu söylenen bireylerin tehditler ve hakaretler savurduğu anlar da güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

” 75 yaşındaki babamı darbettiler”

Dehşetten konutundan dışarı çıkamadığını tabir eden Buğur, “Biz iki yıl evvel bu konutu aldık. Taşındığımız günden bu yana hizmet alamadık. Tekraren yolumuz tanımadığımız beşerler tarafından kesildi. Konteynerdeki bireyler, burada hiçbir dairesi olmamalarına karşın ‘Biz yöneticiyiz, bize aidat vereceksiniz’ diye tehdit bildirileri ve görüntülerle bize ulaştılar. Biz birinci başta huzurumuz bozulmasın diye aidatları verdik. Daha sonra hizmetin olmadığını hiçbir etraf düzenlenmesini olmadığını görüp aidat vermeyi bıraktık. Kendileri bizim antenimizi kestiler, icra takibi başlattılar. Otomobilimizi çektirdiler. 75 yaşındaki babamı darbettiler. Çocuğuma cinsel taciz atılımında bulunmuşlar. İsimli pedagog tarafından sözü alındı. Şikayetlerimiz karakola yapıldı ve savcılığa iletildi. Takipsizlik kararı çıktı. 10-12 defa şikayetçi olduk.” dedi.

“Korkudan sokağa çıkamıyoruz”

Yaşadığı darp olayı hakkında konuşan Dilek Buğur, “Ben arkadaşıma kahve içmeye gittim. Çocuğumu almak için merdivenlerden inerken, burada bu kişi tarafından cinsel istismara uğradım. Akabinde arkadaşımla birlikte darbedildik. Belinde cop vardı ve elinde de tahta vardı. Bu insanlardan artık çok korkuyoruz ve sokağımıza çıkamıyoruz. Çocuğum okula gidemiyor biri ilköğretim oburu lise öğrencisi iki çocuğum var. Savcılığa hata duyurusunda bulunuyorum. Aracımızı icra takibi yapıp çektirdiler ve 37 bin liralık borca soktular. Bir anda ne olduğumuzu şaşırdık. Site idaresi olduğunu tez eden kişi, o adamı benim karşı daireme onu yerleştiriyor. Her dairenin anahtarı onlarda var. Şikayetçi oldum. Avukatım da var ve takipteyim. Mutlaka bu işin peşini bırakmayacağım.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.