Bizim Hikaye’nin Rahmet’i Yağız Can Konyalı kırmızı perdede!

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisiyle yüzü tanılan ve “Bizim Hikaye” projesinde performansıyla herkesi etkilemeyi başaran Yağız Can Konyalı, kırmızı perdeye uyarlanan Peter Pan gösterisiyle sevenlerine kavuşacak.

30 yaşındaki genç Oyuncu Yağız Can Konyalı, oyunculuk alanındaki kariyer hayatını daha da ileriye taşımaya devam ediyor. Başarılı oyuncu Bizim Hikaye dizisinde Rahmet rolündeki hem çalışkan hem de serseri tiplemesiyle yoğun ilgi görmüş ve bir anda yıldızını parlatmayı başarmıştı. 

bizim hikaye- rahmet karakteri

ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Daha sonra farklı dizilerde de rol alan sevilen oyuncu Erkek Severse, Aşk Ağlatır, Fatma ve Arıza gibi diziler ile de gündeme gelmiş ve adından söz ettirmişti. En son yer aldığı projesi Erkek Severse’de final yapan projeden sonra kolları sıvayan Konyalı, şimdilerde bir tiyatro oyunu için çalışmalarına devam ediyor. 

yağız can konyalı peter pan

Peter Pan isimli tiyatro oyununda yer alacağı için mutluluk duyduğunu ifade eden Yağız Can Konyalı, hem tiyatro oyunu ile ilgilenirken hem de vizyona girecek filmi için sabırsızlandığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.