Banka çalışma saatleri 2021! Tam kapanmada bankalar açık mı, kapalı mı olacak? Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık?

Bankaların açık olup olmadığı tam kapanma yasağı öncesinde en çok merak edilen konular arasında yer aldı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan tam kapanma genelgesine göre bankaların çalışma saatleri değişti. 29 Nisan saat 19.00’dan itibaren başlayacak olan tam kapanmada bankaların muaf olacağı saatler açıklandı. Peki, tam kapanmada bankalar açık mı, kapalı mı? Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte banka çalışma saatleri 2021!

TAM KAPANMADA BANKALAR AÇIK MI, KAPALI MI?

Bankaların çalışma saatleri, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan tam kapanma genelgesi ile belli oldu. 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’dan başlayıp, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek şekilde tam kapanmaya uygulanacak. Belirtilen saatler aralığında sayıları banka yönetimlerince belirlenecek şekilde sınırlı sayıda şube ve personelle hizmet verecek olan banka şubeleri ile çalışanları muaf olacak.

TAM KAPANMADA BANKA ÇALIŞMA SAATLERİ 2021

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan tam kapanma genelgesi içerisinde banka çalışanlarının yasaktan muaf tutulduğu saatler açıklandı. 10.00-16.00 saatleri arasında sayıları banka yönetimlerince belirlenecek şekilde sınırlı sayıda şube ve personelle hizmet verecek olan banka şubeleri ile çalışanları muaf olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir