Arzum Onan’dan açıklama: Mehmet Aslantuğ ile boşanıyoruz

DUVAR- Oyuncu Arzum Onan, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Muğla Milletvekili Adayı eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanacaklarını açıkladı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Onan, Aslantuğ’un kendisine psikolojik şiddet uyguladığı yönündeki iddialar hakkında da konuştu.

Onan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“’30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez’ dedim.

Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle…”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir